AKTUALNOŚCI

02
mar

Certyfikat BRC

Uzyskaliśmy certyfikat BRC w kategorii drukowania i produkcji elastycznych tworzyw sztucznych.

02
lut

Polityka jakości

Realizujemy wewnętrzną politykę jakości celem wdrożenia i utrzymania standardu BRC.

Polityka jakości firmy Wist
01
lip

Innowacyjny produkt w naszej ofercie

Od lipca 2021 do naszej oferty wprowadzamy innowacyny produkt, taśmę z nadrukiem, do produkcji opakowań o podwyższonej barierowości, możliwą do recyklingu.

Jako pierwsi w kraju posiadamy produkt bez warstw metalizy, który odporny jest na promieniowanie UV, przenikanie tlenu i podlega sterylizacji. Warstwę metalizy zastąpiliśmy monolaminatami z lakierami barierowymi.

Chcesz uzyskać więcej informacji napisz do nas!

10
cze

Wdrożenie wyników prac B+R

Beneficjent „WIST” ANDRZEJ MORAWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt pn.:

„Wdrożenie wyników prac B+R dotyczących innowacyjnej taśmy do produkcji opakowań foliowych, z nadrukiem wykonanym metodą fleksograficzną, w pełni podlegającej recyclingowi”

w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 3.2.1

Cel projektu:

  • wdrożenie zleconych oraz własnych prac B+R i rozpoczęcie produkcji ulepszonych opakowań w oparciu o nową, autorską metodę druku fleksograficznego farbami poliuretanowymi.

Planowane efekty projektu:

  • wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu, jakim jest taśma z nadrukiem wykonanym w technologii fleksograficznej farbami poliuretanowymi;
  • rozpoczęcie produkcji opakowań giętkich nową metodą druku fleksograficznego farbami  poliuretanowymi, stanowiącą innowację na skalę krajową i światową;
  • wzmocnienie konkurencyjności firmy na rynku opakowań foliowych;

Wartość ogółem: 9 826 098,68 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 3 326 400,00 PLN

Skasow
Projekt realizowany w okresie 22.11.2019 r. – 30.06.2021 r.

30
kwi

Podziękowania za udział w konferencji

Pragniemy podziękować za udział w konferencji WIST-SOMA, która odbyła się w hotelu Poznańskim w dniu 22.04.2015 r. Niezmiernie miło nam, że tak wielu uczestników przybyło na konferencję oraz na prezentację drukarki Soma OPTIMA w naszej drukarni. Mamy nadzieję, że spotkanie było źródłem nowych informacji, wymiany inspirujących myśli oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów. Dziękujemy za ciepłe słowa padające zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu konferencji.

20
kwi

WIST-SOMA Konferencja & dzień otwarty

Zapraszamy na konferencję i dzień otwarty Przyszłość fleksografii. Podczas konferencji odbędą się prezentacje najnowszych technologii, kierunków rozwoju fleksografii oraz pokazy drukarki Soma OPTIMA i bobiniarki Soma PLUTO III w siedzibie firmy. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat konferencji pod adresem: www.soma-eng.com/wist

09
lut

Identyfikacja wizualna

Wdrożyliśmy nową identyfikację wizualną firmy.

18
sty

Nowa strona drukarni

Witamy na nowej stronie internetowej drukarni! W nowym serwisie znajduje się aktualna oferta firmy, wszystkie niezbędne informacje i dane kontaktowe.